Polska telewizja internetowa w UK już dostępna dzięki PolBox.TV!

Niesamowita wiadomość dla wszystkich Polaków mieszkającymi na obczyźnie, a dokładnie w Wielkiej Brytanii! Już od dzisiaj polska telewizja internetowa w UK jest dostępna dla każdego. A to wszystko dzięki fantastycznej platformie zajmującej się udostępnianiem polskiej tv online we wszystkich krajach na świecie – PolBox.TV. Właściwie od teraz każdy, kto mieszka poza granicami swojej ojczyzny będzie mógł oglądać swoje ulubione kanały, filmy, czy też nawet słuchać radio w swoim ojczystym języku w przystępnej cenie, bez żadnych ukrytych kosztów.

IY5CaSv_Aq0nlXwXSnnbuqJVgmr-EBQnadqLEhJ6Jaij1GVec09zXrrGmgmz3-RV-JiVyvTt13hyrq6y2R7bsBDOXOrUOlKSCesM5xYLck7lnr5N-VDQpgLCVye9fHGZN6PJKR2rB3TgIhwjng

Telewizja przez internet w UK to dogodność na każdą kieszeń

Korzystanie z polskiej telewizji internetowej w UK jeszcze nigdy nie było tak banalnie proste. Aby w pełni użytkować tv internetową wystarczy tylko zarejestrować się na stronie PolBox.TV. I już! Kilka kliknięć i możesz cieszyć się telewizją przez internet w UK przez całą dobę.

Oglądaj tv internetową gdziekolwiek jesteś

Telewizja przez internet w UK jest dostępna tak naprawdę gdziekolwiek jesteś – w pracy, w domu, w ogrodzie, czy też na wakacjach. Jeśli już jesteś posiadaczem konta na PolBox.TV to wystarczy zaopatrzyć się w sprzęt multimedialny z dostępem do internetu. I to wystarczy, by cieszyć się pełną ofertą polskiej telewizji internetowej w UK.

Oglądaj swoje ulubione kanały online

PolBox.TV w swojej ofercie posiada trzy pakiety: Premium, Basic oraz Family. To Ty wybierasz który z nich będzie dla Ciebie odpowiedni. Ponadto, w każdym z pakietów dostępne są dodatkowe opcje, takie jak między innymi: tryb eko, opóźnienie emisji, a dla rodziców – kontrola rodzicielska. To od Ciebie zależy z jakich dodatków będziesz korzystać.

7Ic2v0cvPfr1HUnqnHPIlpjCj5Qeb_loclqOmfVNT9Q77aPC5YM_Im_d2jBn4WeOtOVC3KJHwtk3HNf3MxXuecXFTQB-ogSwD9rNUKvRuGyWFeRuElq47QPq7gB7bHO2bZVjyM3wLKJ1lQiAEg

Polska telewizja internetowa w UK dostępna dla wszystkich

Posiadacze konta na PolBox.TV oprócz polskiej telewizji internetowej w UK mogą również korzystać z ulubionej przez użytkowników Wideoteki. Jest to zbiór najlepszych filmów i seriali, które możesz obejrzeć po polsku. Od dziś możesz pożegnać się z niemającym końca poszukiwaniem produkcji filmowych. Jeśli korzystasz z polskiej tv internetowej na PolBox.TV to znalezienie pożądanej pozycji jest banalnie proste. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki znajdującej się w Wideotece i wpisać gatunek, rok, czy też nawet kraj produkcji. Gwarantujemy, że to, czego szukasz zostanie znalezione. A kolejną niespodzianką jest to, że wszystko, co jest dostępne na PolBox.TV możesz obejrzeć w najlepszej jakości obrazu i dźwięku.